אינסטלטור במרכז - תמיד לשירותכם!

 
 
 
 
 
אינסטלטור במרכז
 
 
 
 
 

מדוע אנו זקוקים לשירותי אינסטלטור במרכז?

 
אינסטלטור, שרברב בעברית, הינו בעל מקצוע המוסמך לתקן תקלות הקשורות למערכת המים ולמערכת הביוב בביתנו. מערכות אלו עשויות להיות פשוטות או מורכבות ובכולן מתרחשות תקלות מדי פעם. תקלה במערכת המים עלולה לגרום להפסקה מוחלטת של זרימת המים לבית או לרטיבות ונזק באזור הנזילה. תקלה במערכת הביוב עלולה לגרום להצפה אשר מלווה בנזק ובריח לא נעים. לכן, כאשר מתרחשת תקלה במערכת האינסטלציה, כדאי לקרוא לבעל מקצוע אשר מכיר את מרכיביה השונים ויש ברשותו הציוד הדרוש על מנת לתקנה כראוי. בצורה זו נוכל לוודא כי העבודה נעשתה כראוי ולהוריד את החשש מחזרה של התקלה. במקרים רבים אף תינתן אחריות על העבודה שנעשתה.

 

תקלות נפוצות במערכות האינסטלציה בבית

 

מערכת המים

 
 
מערכת המים בבתינו מורכבת מצינור ראשי המוביל את המים מצינורות ראשיים השייכים לתאגיד המים המקומי, אל תוך הבית. משם, המים מחולקים לאזורים כדוגמת המטבח, חדרי השירותים והמקלחות, ברזים בגינה ועוד. החלוקה מתבצעת באמצעות סעפת אליה קיימת גישה נוחה למקרה תקלה. הצינורות המובילים את המים בתוך הבית ממוקמים בקירות ועשויים מחומרים מגוונים. בבתים מודרניים, הצנרת היא לרוב פלסטית בעוד בבתים ישנים יותר קיימת צנרת ברזל ולעתים אף צנרת נחושת. בצינורות פלסטיים, ייתכנו נזילות סביב החיבורים שבין הצינורות השונים מסיבות שונות. בצינורות ברזל, חלודה המצטברת במירוץ השנים עלולה לגרום לחורים וסדקים בצינורות העוברים בקירות. נוסף על כך, ברזים עשויים לדלוף לאחר שימוש ממושך או בעקבות נזק ולהזדקק להחלפה. נזילות בקיר עשויות להיות קשות מאוד לאיתור ועל כן מומלץ להשתמש בבעל מקצוע אשר ברשותו הציוד המתאים בכדי לחסוך זמן וכסף רב.
 
 
 

מערכת הביוב

 
 
תפקידה של מערכת הביוב הוא לנקז מים משומשים מהכיורים, האסלות והמקלחות בבתינו אל קווי הביוב הראשיים המובילים למתקני הטיהור. מערכת זו פועלת באמצעות כוח הכבידה ואינה עושה שימוש במשאבות על מנת לתעל את המים ממקום למקום. לכן, כל צינורות הביוב צריכים להיות מונחים בשיפוע קל כך שהמים יזרמו לכיוון הנכון. צינורות הביוב המיועדים לאסלות הם הגדולים ביותר במערכת הביתית וקוטרם כארבעה אינצ'ים. שאר הצינורות הם בקטרים קטנים יותר כיוון שאינם מיועדים להוביל פסולת גסה. סתימות במערכת הביוב עלולות לגרום נזק רב במידה ואינן מטופלות כראוי. אלו עלולות לנבוע כתוצאה מפסולת במערכת או שורשי עצים החודרים אליה על מנת להשיג מים. כמו כן, עלולות להיווצר נזילות כתוצאה מסדקים וחורים בצינורות. במקרים אלו, חשוב לקרוא לבעל עבודה זמין, אינסטלטור 24/7, בכדי לאתר את הבעיה ולתקנה. במידת האפשר, כדאי להימנע משימוש בקו הביוב התקול עד לפתרון התקלה בכדי שלא להחמיר את הנזק.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי אינסטלציה במרכז זה אנחנו

 
אם גיליתם פתאום נזילה מתקרת המטבח או מקיר חדר האמבטיה. אם יש לכם סתימה בשירותים או במקלחת וריח ביוב ברחבי הבית. אם קיבלתם חשבון מים גבוה בשל צריכה עודפת ואינכם מצליחים לאתר את הנזילה, הגעתם לכתובת הנכונה. אנו בעמרם שירותי אינסטלציה מטפלים בכל סוגי התקלות ונשמח לעמוד לשירותכם. אנו זמינים עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע וערוכים לטיפול במקרי חירום. ברשותנו ציוד מתקדם לפתיחת סתימות, איתור ותיקון נזילות ועוד. אנשי הצוות שלנו מקצועיים ואדיבים וישמחו לעמוד בפני כל אתגר. אנו נותנים שנים עשר חודשי אחריות על פתיחת סתימות בכדי לדאוג לשקט הנפשי שלכם. בנוסף לשירותי תיקון נזילות ופתיחת סתימות, אנו מציעים שירותי שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים, התקנת כלים סניטריים ופתיחת מרזבים מכל סוג. פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת שירות.
 
צריכים אינסטלטור בדחיפות באזור המרכז? צרו קשר 24/7 עם עמרם שירותי אינסטלציה: 073-7754446.