איתור נזילות - ביקור בית ללא תשלום!

 
לא מעט בעיות במערכת האינסטלציה יכולות לקרות לכל אחד מאיתנו, גם לאלו ששומרים עליה מכל משמר. זה הזמן להבין שיש מה לעשות כשיש סתימה בצנרת או פיצוץ בצינור, כי עמרם שירותי אינסטלציה כאן תמיד לשירותכם!

 

מה יכול לגרום לנזילה?

 
 
נזילה יכולה להיות אחת מהבעיות הכי חמורות שיש ולמרות שהיא יכולה להיות קטנה, הנזק שהיא גורמת גדול מאוד. מאיפה מקורה של הנזילה? ככל הנראה מדובר בשחיקה של הצנרת ולעתים בגלל חיבור רופף בין חלקי הצנרת השונים, כאשר רק איתור נזילות ואבחון מדויק על ידי אינסטלטור מומחה יוכלו לגלות לנו את המצב האמיתי ואת דרכי הטיפול בהתאם לכך. הנזילה יכולה להתרחש גם בגלל חבלה פיזית כלשהי, לעתים בגלל קידוח לא מתאים בקיר. הסימנים יכולים להיות ברורים לעתים מיד עם הופעתה ולעתים רק זמן מה לאחר מכן כשהיא כבר מתקדמת.

 
 

איך מאתרים נזילות וסתימות ואיך פותרים את בעיה?

 
 
  • איתור נזילות מתבצע בשיטות הרבה יותר מתקדמות מבעבר וכיום אין צורך להרוס את הקיר. בעבר היה צורך לחצוב בקיר כדי לגלות היכן בדיוק הנזילה וגם כאשר הייתה סתימה היה צורך בתהליך אבחון הרבה יותר בעייתי. כיום, יש מגוון רחב של ציוד טכנולוגי מתקדם כמו למשל מצלמות תרמיות שיכולות לאתר את הנזילה בקלות או מצלמות צינור ומצלמות סיב אופטי שיכולות להגיע לכל נקודה בצנרת בלי בעיות.
  • אצלנו סתימה בצנרת לא צריכה להדאיג אתכם. עמרם שירותי אינסטלציה יכול לספק לכם פתרון מהיר ומשתלם במיוחד, כמו בכל עבודות האינסטלציה, בלי לחצוב בקיר ובלי לתת לכם להמתין הרבה זמן עד להגעתו. שירות זמין ומהיר שמתבצע תמיד עם איכות ללא פשרות ושירות לקוחות אדיב ייתן לכם סיבה טובה לחייך! את הסתימה ניתן לגלות בקלות על ידי שימוש במצלמות וכמובן על מנת שהכול יהיה גלוי וחשוף בפניכם כדי שתדעו מה הולך אצלכם בצנרת.
 
 
 
 

להפיק לקחים לעתיד

 
 
 
איתור נזילות
 
 
 
אצל עמרם שירותי אינסטלציה הבעיה נפתרת לטווח הארוך, אנו מעניקים מענה מידי ושנה אחריות על פתיחת סתימות ביוב. בנוסף נשמח להסביר לכם מה בדיוק גרם לנזילה וכיצד אפשר להימנע, גם על פי שינוי הרגלי ההרגלים שלכם וגם על ידי התקנת מתקנים ומכשירים מיוחדים שיעזרו למנוע בעיות.

אצלנו שמים דגש וחשיבות על הלקוח ואנו כאן תמיד כדי לעזור! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

 
 
 
 
צרו קשר 24/7 לתיאום ביקור ללא תשלום בבית או בעסק: 073-7610016.