מים מתחת לריצוף? כך תטפלו!

אם יש משהו אחד שיכול להישמע כמו מקרה מסובך שלא ניתן לפתירה אלו הם מים מתחת לריצוף. מים שכלואים בצורה הזו לא תמיד פשוט לפתור אך אם תבחרו בחברה מקצועית הם יסבירו לכם בדיוק כיצד זה הולך להתבצע.

מאיפה הגיעו המים?

אחד השלבים הכי חשובים שכל אחד צריך להבין הוא מאיפה הגיעו המים. אמנם זה לא ישנה את עובדה שהמים כבר שם והם צריכים שמישהו יחלץ אותם, אך זה כן אומר שהבעיה יכולה לחזור אם המקור שלה לא ייפתר. המים נמצאים מתחת לריצוף וזה אומר שאיטום הרצפה הוא זה שכשל ואם מדובר במרפסת או בגג מרוצף אתם צריכים לטפל בבעיה הזו מיד לאחר מכן. בכל מקרה הרובע של המרצפות שלה לא אטום למים והמים הצטברו על הבטון מתחת לריצוף ומשם הנזק שיכול להיגרם גדול מאוד, מפגיעה ביציבות המבנה, הופעת עובש ואף אי אחידות של המרצפות.

דרכי טיפול במים תחת הריצוף

 
  • כשיש מים מתחת לריצוף הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר לבעל מקצוע שיודע מה לעשות - מתחום עבודות האינסטלציה. תבררו איתם האם הם יודעים להתמודד עם לחות שכלואה במרצפות.
  • יש שתי שיטות שבהם אפשר לטפל בבעיה: הראשונה היא אידוי בכוח של המים שכלואים, כאשר יש מכשיר שמעלה את הלחץ והחום מתחת למרצפות עד שהמים פשוט מתאדים החוצה. האפשרות השנייה היא ייבוש המים על ידי ספיחה של הלחות על ידי מכשיר מיוחד, דבר שיהיה טוב להתמודדות עם הרטיבות אך לא תוכלו להישאר בבית בזמן שזה קורה.
 
עבודות אינסטלציה - שואב מים
 

כמה עולה לטפל?

טיפול בכל שיטה יכול לעלות מחיר שונה אך המחירים ינועו בין 2500 ל-3500 לחדר בודד כאשר יש כמה פרמטרים שמשפיעים. ראשית, כמה חדרים תצטרכו לייבש ומה הגודל הכולל, כך שככל שיהיה גודל רב יותר יש סיכוי שתקבלו מחיר טוב יותר למטר. שנית, יש מגוון רחב של אפשרויות גם בבחירת שיטה אחת ספציפית ויש שיטות שמצריכות מכם לצאת מהבית מה שיהיה זול יותר כי הוא פחות נוח, לצד שיטות ידידותיות יותר שיעלו יותר.
צרו קשר 24/7 לתיאום ביקור ללא תשלום בבית או בעסק