פיצוץ בצנרת

פיצוץ בצנרת יכול להיות מקרה מצער מאוד שבו תהיו חייבים לספק מענה מיידי. הנזילה שתתרחש בזה הרגע מהצנרת יכולה להיות לעתים קריטית כל כך עד שתהיו חייבים לפתור אותה בזה הרגע. מה עושים באותם מצבים ולמי כדאי לקרוא?

כיצד תיתכן פיצוץ בצנרת?

הצנרת שבבית או בעסק יכולה להיות צנרת ישנה ואתם אפילו לא יודעים על כך ולכן חשוב לבצע בדק בית יסודי כבר בעת הקנייה. בכל מקרה הצנרת יכולה להחזיק מעמד שנים רבות בלי כל בעיה אך חשוב לזכור כי הצנרת אינה נצחית והיא תחליד ותיפגם בסופו של דבר. אמנם אף אחד לא רוצה להגיע למצב שבו הוא צריך להחליף את הצנרת אך לעתים פיצוץ בצנרת יקרה בזכות אותה שחיקה טבעית, יחד עם לחץ מים רב שנוצר או 'אכילה' של חלק צינור מסוים שוב ושוב. לעתים הפיצוצים קורים גם בעקבות קידוח לא נכון בקיר או עבודות לא זהירות.

סתימות פיצוצים: אמצעים ודרכי ביצוע תיקון צנרת

 
  • כשיש פיצוץ בצנרת לא תמיד יש צורך בהחלפת הצנרת ולעתים ניתן פשוט לסתום את המפגע. סתימות פיצוצים דורשות טיפול מדויק במיוחד ולכן יש צורך באינסטלטור מומחה. אינסטלטור 24/7 יכול לעמוד לרשותכם עם טיפול איכותי ללא פשרות וכך אתם יכולים להיות בטוחים שהנזק לא יחמיר עוד בכל רגע ורגע.
  • קריאה לאינסטלטור 24/7 הופכת להיות קריטית במצבים אלו כיוון שבכל רגע שהמים ממשיכים לצאת יש נזק משולש: ראשית, אתם מבזבזים כמויות רבות של מים שיעלו לכם המון כסף. שנית, הנזק שנגרם לקיר ולצנרת
 
פיצוץ בצנרת
 
רק מחמיר ויהיה יותר בעייתי ויקר לטפל במצב. שלישית, הנזק שנגרם לרכוש ולבית כולו בגלל הצפה שמתחילה גדל מרגע לרגע.

כיצד לבחור אינסטלטור 24/7?

אין ספק שאינסטלטור שמגיע בכל עת ובמהירות יכול לתת מענה טוב והכרחי אך חשוב לזכור שעדיין מדובר בפעולה לא פשוטה שמחייבת ידע מקצועי וניסיון. אל תהיו פזיזים מידי בבחירת האינסטלטור כי בסופו של דבר חשוב שהטיפול יהיה מתאים ויסודי. עמרם שירותי אינסטלציה כאן תמיד לשירותכם, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לצדכם בכל שעה!
לתיאום ביקור 24/7 ללא תשלום בבית או בעסק -