רטיבות מתחת לריצוף

יש מצבים רבים אשר אנו נתקלים בהם ביום יום בבית ומוצאים את בני הבית נקלעים לבעיה שמצריכה אינסטלטור מקצועי. זה בדיוק הזמן לקרוא לצוות שיודע כיצד לטפל בכל מקרה. עבודות אינסטלציה כוללות גם טיפול ברטיבות מתחת לריצוף, מהבעיות הכי קשות שיש, זה הזמן להבין מה הפתרון המתאים!

מאיפה הגיעו המים?

 
תשתית המים היא הכרחית, בעיקר באזור של מגורים. המים אמנם עוזרים לנו בפעולות רבות בחיים, בעיקר לשתייה ולניקיון, אך לעתים הם יכולים להיות מפגע חמור. ברגע שהמים מגיעים אל תוך הבית הם יכולים לגרום לבעיות קשות ולהצטבר מתחת למרצפות. למה זה כל כך חמור? כי המים יכולים להחליש את יציבות הרצפה, יכולים לגרום למרצפות להתעקם ולהיות לא אחידות וכמובן שהריחות הלא נעימים של הרטיבות יפגעו באיכות חייכם יחד עם עובש שיופיע מהר מאוד.

טיפול במים מתחת לריצוף: ככה עושים את זה נכון

 
 
  • טיפול ברטיבות מתחת לריצוף היא אחת העבודות הקשות מתוך עבודות אינסטלציה ואחת הנדירות גם כן. טיפול כזה חייב להיות יסודי ומתבצע בשיטה של ייבוש. ישנם מכשירים מיוחדים שמוחדרים מתחת לריצוף, כמובן אחרי פירוק של חלק ממנו. לאחר מכן המכשיר יוצר אידוי מוגבר של כל טיפות המים והלחות שנמצאת בו. ברוב המקרים יהיה צורך לפנות את הבית בגלל הסכנות שיכולות להיות בשימוש במכשיר אך אחרי זמן יחסית קצר כל הלחות תצא מהמים לא יהיו שם.
 
מים מתחת לריצוף
 
  • לפני שמבצעים את הייבוש יש צורך לשאוב את המים שעוד ניתן לשאוב. לעתים יהיו שלוליות רציניות שיהיה יותר קל לשאוב מאשר לייבש באותה שיטה. הייבוש עצמו טוב ללחות ולטיפות שנשארו לאחר מכן.
 

טיפול מקיף בזמינות מיידית

 
אחרי שבוצעה שאיבת המים וייבוש של כל האזור יש צורך לדאוג גם לחיטוי המקום ולניקיון שלו. הריחות לא יהיו נעימים והנזקים שהמים יוצרים יכולים להיות גם הרבה יותר חמורים מזה. יש צורך לפעול בצורה מהירה ונכונה בבחירת בעל המקצוע הכי טוב שיש. אנו עמרם שירותי אינסטלציה כאן לשירותכם בכל בעיה בזמינות מידית בכל עת!
צרו קשר 24/7 לתיאום ביקור ללא תשלום בבית או בעסק: 072-3222169.