רטיבות מתחת לריצוף

 
יש מצבים רבים אשר אנו נתקלים בהם ביום יום בבית ומוצאים את בני הבית נקלעים לבעיה שמצריכה אינסטלטור מקצועי. זה בדיוק הזמן לקרוא לצוות שיודע כיצד לטפל בכל מקרה. עבודות אינסטלציה כוללות גם טיפול ברטיבות מתחת לריצוף, מהבעיות הכי קשות שיש, זה הזמן להבין מה הפתרון המתאים! מים אשר כלואים בצורה הזו לא תמיד פשוט לפתור אך אם תבחרו בחברה מקצועית הם יסבירו לכם בדיוק כיצד זה הולך להתבצע.
 
 

מאיפה הגיעו המים?

 
 
 
תשתית המים היא הכרחית, בעיקר באזור של מגורים. אמנם הם עוזרים לנו בפעולות רבות בחיים, בעיקר לשתייה ולניקיון, אך לעתים הם יכולים להיות מפגע חמור. ברגע שהם מגיעים אל תוך הבית הם יכולים לגרום לבעיות קשות ולהצטבר מתחת למרצפות. למה זה כל כך חמור? המים יכולים להחליש את יציבות הרצפה ובכך לגרום בעיות אשר ביניהן התעקמות מרצפות, מרצפות לא אחידות ועוד. אחד השלבים הכי חשובים שכל אחד צריך להבין הוא מאיפה הגיעו המים
 
 
 
מים מתחת לריצוף
 
 
 
 
 
על מנת למנוע מצב בו הבעיה תחזור אם המקור שלה לא ייפתר. המים שנמצאים מתחת לריצוף מעידים על כך שאיטום הרצפה כשל ואם מדובר במרפסת או בגג מרוצף יש לטפל בבעיה הזו באופן מיידי. במקרה בו הרובע של המרצפות לא אטום למים והמים הצטברו על הבטון מתחת לריצוף, אזי הנזק שיכול להיגרם גדול מאוד, החל מפגיעה ביציבות המבנה, הופעת עובש ואף אי אחידות של המרצפות.
 
 

ייבוש רטיבות מתחת לריצוף: ככה עושים את זה נכון

 
 
 
 
 
  • טיפול ברטיבות מתחת לריצוף היא אחת העבודות הקשות מתוך עבודות אינסטלציה ואחת הנדירות גם כן. טיפול כזה חייב להיות יסודי ומתבצע בשיטה של ייבוש לחות הכלואה במרצפות. ישנם מכשירים מיוחדים שמוחדרים מתחת לריצוף, כמובן אחרי פירוק של חלק ממנו. לאחר מכן המכשיר יוצר אידוי מוגבר של כל טיפות המים והלחות שנמצאת בו - מצב בו המכשיר מעלה את הלחץ והחום מתחת למרצפות עד שהמים פשוט מתאדים החוצה. ברוב המקרים יהיה צורך לפנות את הבית בגלל הסכנות שיכולות להיות בשימוש במכשיר אך אחרי זמן יחסית קצר כל הלחות תצא מהמים לא יהיו שם.
 
 
 
רטיבות מתחת לריצוף
 
 
 
 
 
 
  • לפני שמבצעים את הייבוש יש צורך לשאוב את המים שעוד ניתן לשאוב. לעתים יהיו שלוליות רציניות שיהיה יותר קל לשאוב מאשר לייבש באותה שיטה. הייבוש עצמו טוב ללחות ולטיפות שנשארו לאחר מכן. ישנה אפשרות שנייה - ייבוש המים על ידי ספיחה של הלחות על ידי מכשיר מיוחד, דבר שיהיה טוב להתמודדות עם הרטיבות אך לא תוכלו להישאר בבית בזמן שזה קורה.

 

טיפול מקיף בזמינות מיידית

 
אחרי שבוצעה שאיבת המים וייבוש של כל האזור יש צורך לדאוג גם לחיטוי המקום ולניקיון שלו. הריחות לא יהיו נעימים והנזקים שהמים יוצרים יכולים להיות גם הרבה יותר חמורים מזה. יש צורך לפעול בצורה מהירה ונכונה בבחירת בעל המקצוע הכי טוב שיש. אנו עמרם שירותי אינסטלציה כאן לשירותכם בכל בעיה בזמינות מידית בכל עת!
 
 

כמה עולה לטפל?

 
טיפול בכל שיטה יכול לעלות מחיר שונה אך המחירים ינועו בין 2500 ל-3500 לחדר בודד כאשר יש כמה פרמטרים שמשפיעים. ראשית, כמה חדרים תצטרכו לייבש ומה הגודל הכולל, כך שככל שיהיה גודל רב יותר יש סיכוי שתקבלו מחיר טוב יותר למטר. שנית, יש מגוון רחב של אפשרויות גם בבחירת שיטה אחת ספציפית ויש שיטות שמצריכות מכם לצאת מהבית מה שיהיה זול יותר כי הוא פחות נוח, לצד שיטות ידידותיות יותר שיעלו יותר.
 
צרו קשר 24/7 לתיאום ביקור ללא תשלום בבית או בעסק